Bylinkové čaje, sušené byliny


Myom, myom na děloze, myomy

28.01.2012 22:26
Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, je to 2,5 roku co jsem byla na operaci myomu - chtěla bych něco aby se už myomy nedělaly, nějaký čaj či mast :-) Moc děkuji. Jana

 

Dobrý den, Jano, děkuji za Váš dotaz. Na váš zdravotní problém bych vám doporučila užívat bylinkovou směs MYOM/CYSTA/VÝTOK nejlépe v kombinaci se směsí PROČIŠTĚNÍ/DETOXIKACE, vhodné jsou také bylinkové sedací koupele MYOM/CYSTA/VÝTOK Vzhledem k tomu, že jste již delší dobu po operaci a potíže nemáte, doporučuji užívat preventivně tříměsíční kúru v roce nebo dle vašich možností. Každopádně bylinky neuškodí, naopak, pročistí celý organismus a podpoří správnou funkci ženských orgánů. Podívejte se také na možné duševní příčiny nemocí .

Pokud si budete přát uvedené bylinkové čaje objednat, ozvěte se prosím na tel. číslo: 722 185 795, mailem na: bylinky.maya@seznam.cz nebo si vše kupte přímo v e-shopu BYLINÁŘSTVÍ MAYA. Počítejte, že kolik roků nemoc trvá, tolik měsíců může být nutné bylinky pít, minimálně však 3 měsíce. Přeji krásný den!

ANDREA MAYA, BYLINÁŘSTVÍ MAYA

 

 

Bylinky na myom, myom na děloze, myomy

—————

Zpět



www.bylinarstvi-maya.cz www.bylinky-maya.cz www.poradna-zdravi-zdarma.cz BYLINKY MAYA