Bylinkové čaje, sušené byliny


BABSKÉ RADY A DOBRÉ TIPY

Vítejte na stránkách BABSKÉ RADY A TIPY

Rady jsou vyzkoušené nejrůznějšími uživateli a pocházejí převážně z pokladnic našich předků, autoři webu nenesou žádnou zodpovědnost za užití těchto rad v praxi!

Babské rady jsou zdrojem moudrostí z pokladnic našich předků, které nám zůstaly zachovány v různých rukopisech, ve starých knihách, herbářích, od léčitelů, na základě jejich zkušeností, zkušeností jejich pacientů, ale také se některé recepty a rady tradují dodnes z generace na generaci. Dříve si lidé museli poradit za pomoci dostupných prostředků okolo sebe, a pokud se léčili, trvalo to delší dobu. Chřipka se musela vyležet.  Dnes jsme zvyklí, že lékař "napíše prášek" a člověk čeká zázraky a na antibiotikách klidně chodí do práce. Tento přístup má ale velice negativní vliv na naše tělo. Všechno má svůj čas, a proto ho dejte i bylinkám :) V případě závažnějších potížích neriskujte, a poraďte se raději se svým ošetřujícím lékařem.

Na těchto stránkách najdete osvědčené rady pro zdraví, domácnost, kutilství i zahradu. Pokud máte nějaký zajímavý tip či radu a chtěli byste ji zveřejnit na našich stránkách, napište nám!

 

 Babské rady a tipy pro každého 

 Babské rady pro dům a zahradu 

Babské rady pro zdraví

Babské rady pro krásu

Lidové bylinné receptury

Masti a jejich použití

Vyrobte si doma sami

 www.bylinarstvi-maya.cz www.bylinky-maya.cz www.poradna-zdravi-zdarma.cz BYLINKY MAYA